• Lista przedmiotów

• Mając na uwadze wszechstronny rozwój dziecka w ramach podstawowej oferty edukacyjnej wykorzystujemy program, który  jest zgodny  z  nową  podstawą podstawą programową.

Jest  to  :

• „Kocham   przedszkole"-  Program wychowania   przedszkolnego  Autorki: M. A. Pleskot, A.Staszewska -Mieszek.

Dodatkowo   realizujemy  programy:

• Program adaptacyjny ”Będę Przedszkolakiem”
      • Program profilaktyczno-wychowawczy "Pozwólmy dzieciom odczuwać wszystkie  emocje" (autor: Katarzyna Dyrda)
      • Program  własny "Angielski  w  czterech  porach  roku" (autor: mgr Anna Habrajska)
      • Program profilaktyczny "Klub  zdrowego  przedszkolaka" (PSSE w Chorzowie): "Wirusoochrona, Czyste powietrze, Skąd się biorą produkty ekologiczne?"

• Innowacja pedagogiczna "W  świecie  liter"- zaspokajanie ciekawości dziecka w zakresie czytania i pisania" wg odimiennej nauki czytania I. Majchrzak
      • Innowacja  pedagogiczna  "Magiczna  moc  bajek"
      • Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Sztuka Emocji"
      • Ogólnopolski Program Edukacyjny "Mamo Tato wolę wodę"